DZIEŃ CHŁOPAKA

Wrzesień 30, 2021

Chłopcy jak to chłopcy to czasem niezłe urwisy ale i oni mają swoje święto. 30 września obchodzili swoje święto w przesympatycznej atmosferze z mnóstwem atrakcji i prezentów.
W gr. I „ Rybki” ostatni dzień września był dniem pełnym wrażeń, radości i doskonałej zabawy. Z tej okazji wręczony został chłopcom prezent który ufundowany został przez rodziców „Parking samochodowy”. Następnie dziewczynki złożyły swoim kolegom serdeczne życzenia oraz odśpiewały uroczyste „Sto lat”. Nie zapomniano oczywiście o małych damach, one także dostały prezent „Przybory kuchenne” . Atrakcje jakie spotkały dzieci w tym wyjątkowym dniu to: tańce z balonami, pogadanka na temat super bohaterów, a także różnego rodzaju zabawy integracyjne, zdjęcia grupowe, jak również zdjęcia super chłopaka z grupy RYBKI. Na koniec słodki poczęstunek dla każdego oraz dyplom super chłopaka. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
W grupie II – „Serduszka” dzień minął także pod znakiem dobrej zabawy. Dziewczynki obdarowały chłopców serduszkowymi ciasteczkami przygotowanymi przez jedną z mam. W prezencie chłopcy dostali fantastyczny tor dla samochodzików z dinozaurami. Dziewczynki też nie były stratne, ponieważ jeden z kolegów sprezentował im domek dla lalek nieużywany już przez jego starszą siostrę.
W grupie III „ Nutki” przygotowania trwały od samego rana. Dekoracja, fotoramka wszystko w tematyce #superbohaterów. Po śniadaniu chłopcy pozowali w uroczej fotoramce, wysłuchali życzeń od przedszkolnych koleżanek. Radości i ekscytacji nie było końca z powodu pięknych prezentów. Cudowne bezowe lizaki przygotowane przez jedną z mam, oraz smakołyki od p. Dyrektor i Rady Rodziców powędrowały do domu, aby skosztować ich w domowym zaciszu, a na zabawę drewnianym zestawem majsterkowicza musiały być zapisy 😀 Nie zabrakło też zabaw ruchowych, oraz samodzielnie przez chłopaków stworzonych opasek superbohatera, oraz identyfikatorów super chłopaka.
Grupa IV „ Jogódki” również postawiła na motyw superbohaterów. W tym dniu chłopcy poprzez różne konkurencje sportowe udowodnili, że są superbohaterami. Następnie dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły dyplomy. Nie zabrakło także w tym dniu poczęstunku dla wszystkich dzieci.
Z kolei w „ Skrzatach” w tym wyjątkowym dla chłopców dniu Panie też przygotowały moc atrakcji. Najpierw odbył się pokaz mody jesiennej; dziewczynki zaprezentowały się jako pierwsze w pięknych sukniach z worków na śmieci ozdobionych jesiennymi liśćmi. Chłopcy zaprezentowali się równie dobrze w strojach a’la Ninja. Kolejną atrakcją była ścieżka sensoryczna dla odważnych – dzieci gołymi stopami mogły poczuć dary jesieni w postaci szyszek, kasztanów, patyków, mchu, kory drzewnej czy żołędzi. Były śpiewy, tańce i zabawy … a na końcu prezent dla całej grupy w postaci klocków LEGO.
A u Pszczółek w gr. VII też nie mniej atrakcji. Całe mnóstwo prezentów: słodycze, drewniane samochodziki, oraz lizaczki bezowe zrobione przez jedną z mam. Chłopcy otrzymali medale SUPER CHŁOPAK. Dzieci miały wiele radości w tym dniu.
A w Żabkach mali chłopcy odsłuchali sto lat z okazji ich święta. Wspólnym zabawom chustą Klanzy i balonami nie było końca. W prezencie otrzymali słodki upominek, oraz drewnianą kolejkę. Dla odważnych Żabek przygotowano ścieżkę sensoryczną po której dumnie kroczyli zarówno chłopcy jak i dziewczynki i prezentowały nową modę jesienną.
Do zobaczenia za rok!!! 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19